klasycznie

 Jest taki fragment tego bloga, w którym mimo wszystko będziemy poruszać się w obrębie pewnych ogólnie przyjętych schematów. Nie po to, żeby w nich jakoś specjalnie się zadomawiać, ale po to, żeby było dla każdej ze stron bardziej czytelnie. Klikając w tę stronę, będziesz miał/ miała przed sobą wszystkie moje teksty, w których będę poruszał się w kręgu muzyki ogólnie rozumianej jako muzyka klasyczna.

Komentarze